راهـــکارها


راهـــکارهای تخصصــی

در این بخش شرح مختصری از سرویس هایی كه واحد فناوری های پیشرفته شركت ایمن تک ارایه می دهد را جهت آشنایی به حضور تقدیم میگردد. بدیهی است در صورت نیاز به جلسه یا هر گونه اطلاعات بیشتر این واحد امادگی خود را اعلام می نماید.

طراحی و اجرای سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) بر مبنای استاندارد BS7799/ISO27001 به عنوان جامع‌ترین چهار چوب شناخته شده به منظور تامین امنیت سیستم‌های اطلاعاتی سازمان ها از كلیدی‌ترین سرویس‌های بخش فناوریهای پیشرفته ایمن تک است.

نصب و راه اندازی مراکز عملیات شبکه (NOC)

مرکز کنترل مدیریت شبکه تشکیل شده از نیروی انسانی، ابزار نرم افزاری و یا سخت افزاری، برای کنترل و مدیریت کلیه بخشهای یک شبکه از ایستگاههای کاری تا سرورها و تجهیزات دیگر.

مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های مراکز عملیات امنیت شبکه(SOC)

امروزه مدیریت حوادث امنیتی در بسیاری از سازمان ها، پرسنل IT را با چالش های بالایی مواجه ساخته است. راهکارهای امنیتی بیشماری مانند نرم افزارهای آنتی ویروس، دیواره آتش، سیستمهای جلوگیری از نفوذ، سیستم های تشخیص نفوذ، کنترل های دسترسی، سیستم های شناسایی شناسایی که در سطح شبکه استفاده می شوند، همگی اطلاعات و گزارشاتی در فرمت های متفاوت ایجاد کرده که در مکان های متفاوتی ذخیره شده و به افراد خاصی نیز ارسال می شوند.

کامپیوتری LAN, WAN

این شرکت با بهره برداری از دانش و تجربه کارشناسان فنی دارای مدارک تخصصی روز دنیا و پشتیبانی تکنولوژی روز دنیا آماده ارائه مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری بر اساس استاندارد های روز دنیا می باشد.

مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های مراکز داده

امروزه مراکز داده نقشي اساسي در ساماندهي و متمرکز نمودن منابع و ظرفيت هاي محاسباتي يک سازمان جهت يکپارچه سازي تجهيزات، اطلاعات و برنامه هاي كاربردي حساس در فضايي كاملاً مطمئن و داراي قابليت گسترش دارند. بر طبق تعريف ارايه شده از جانب Renewable Energy policy , مراکز داده يك مولفه بسيار ضروري زير ساختي است كه كار پشتيباني از اينترنت و تجارت ديجيتالي و بخشهاي ارتباطات الكترونيكي را به عهده دارند و مبدا تمامي سرويس هاي ارائه شده در شبکه مي باشند. در نتيجه تمامي سرويس هاي ارايه شده در آنها بايد دقيق، مطابق برنامه و بدون كوچكترين وقفه اي عمل نمايند.