تجهیزات / واحد فروش فن آوری پیشرفته

 

شرکت از سال 1385 تا کنون این شرکت به صورت حرفه ای در زمینه مشاوره و پیاده سازی سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)، مراکز داده(Data Center)، مراکز عملیات و مانیتورینگ شبکه (NOC)، مرکز عملیات امنیت شبکه (SOC) ، مراکز تماس(CONTACT CENTER) و IP TELEPHONY فعالیت می نماید تا همواره در راستای ارتقای خط مشی‌های كاملا حرفه ایی گام بردارد.


امروزه شاهد بكارگیری تجهیزات الكترونیكی و روشهای مجازی در بخش عمده ای از فعالیتهای روزمره همچون ارایه خدمات مدیریت و نظارت و اطلاع رسانی هستیم. نیاز روز افزون به استفاده از فناوریهای نوین در عرصه اطلاعات و ارتباطات، ضرورت استقرار یك نظام مدیریت امنیت اطلاعات را بیش از پیش آشكار می نماید. از جمله عللی كه این واحد را در نیل به اهداف خود موفق نموده است داشتن دید جامع نسبت به فن اوری اطلاعات و فعالیت در تمامی زمینه های امنیتی و تكنولوژی روز بوده است كه مطابق با نیاز سازمانی مشتریان این واحد بوده است.

شرکت ایمن تک اکنون افتخار دارد با توجه به تجربه در بیش از صد پروژه در زمینه ICT و با در اختیار داشتن تخصص و نیروهای فنی مجرب و کارآزموده، به عنوان شرکت ارائه دهنده کلیه راهکارهای جامع و کامل خدماتی و راه حل‌های فن آوری اطلاعات ( ICT ) فعالیت می نماید و بر اساس آخرین تکنولوژی و استانداردهای بین المللی توانایی ارائه کلیه نیازهای مشتریان را دارد.