تجهیزات / واحد فروش تجهیزات سخت افزار و شبكه


مطالعه پيوسته و مداوم بازار و بررسی نيازمندی مشتريان از یک سو و ارتباط با بزرگترین فروشندگان و توزيع كنندگان تجهيزات فناوري اطلاعات در اقصی نقاط دنیا از سوی دیگر، ایمن تک را قادر ساخته تا بهترين محصولات فناوري اطلاعات را در كوتاهترين زمان ممكن در اختیار مشتریان خود قرار دهد. تيم تحقيق و توسعه ایمن تک همواره در جستجوي آخرين نوآوري هاي صنعت بوده و با سفارش گذاري، آزمايش و تست نمونه محصولات در آزمايشگاه های پیشرفته ایمن تک، بهترین محصولات را به مشتريان خود پيشنهاد مي نماید. هم اكنون كليه رده محصولات Cisco ، سرورها و تجهيزات ذخيره ساز HP ، Riverbed و نیز تجهيزات امنيتي Juniper بخشی از محصولات قابل ارائه توسط شرکت ایمن تک می باشند که بسته به نیاز مشتری پیشنهاد میگردد.

تيم كارآزموده و متخصص ایمن تک پس از طی دوره های متعدد در داخل و خارج از کشور و اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی، از طراحي اولیه تا پس از نصب و راه اندازي در تمامی مراحل به صورت مداوم مشتریان را حمایت میکنند. تيم فروش ایمن تک با همراهي كارشناسان فني، نيازمندي مشتري را به درستی شناسايي كرده و مناسب ترين محصولات را به آنان پيشنهاد مي نمايند. تيم فني متشكل از كارشناسان داراي گواهينامه هاي بين المللي Cisco ، HP ، Security ، Riverbed ، Microsoft و ITIL ، مشاوراني مطمئن در کنار مشتریان ایمن تک هستند.

از نگاه ایمن تک فروش نه تنها پايان رابطه با مشتري نيست بلكه نقطه آغاز يك همكاري طولاني مدت است. سازمان خدمات پس از فروش ایمن تک با بهره گيري از نيروهاي مجرب، آموزش ديده و مسئول، برای تداوم رضایتمندی مشتریان، کیفیت، دقت و سرعت را از مهمترین عوامل بهبود عملکرد خود میداند.

به منظور كوتاهتر نمودن زمان دسترسي مشتريان به تجهيزات و خدمات، ایمن تک با مجموعه وسيعي از شركتهاي خوشنام در شهرستان هاي مختلف كه موفق به تامين معيارهاي مدنظر گرديده و نمايندگي فروش يا خدمات پس از فروش ایمن تک را اخذ نموده اند همكاري مي نمايد. تمامی شرکتهای این مجموعه به انبار فروش و خدمات پس از فروش ایمن تک که یکی از بزرگترین انبارهای HP و Cisco در خاور میانه میباشد دسترسی داشته و نیاز مشتریان را در اسرع وقت مرتفع میسازند.

HP

مشاوره و فروش انواع سرورهای HP سری های DL, ML, BL

مشاوره و فروش انواع تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات (Storage)

مشاوره و فروش راه حل SAN )Storage Area Network)

مشاوره و فروش انواع تجهیزات آرشیو (HP Backup)

Cisco

مشاوره و فروش انواع تجهیزات WAN Routing & LAN Switching

مشاوره و فروش تجهیزات Voice Over IP

مشاوره و فروش تجهیزات امنیت شبكه Network Security