دربــاره ما

شرکت ایمن تک در سال 1385 و با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصي فناوری اطلاعات و به صورت 100% خصوصی تاسیس شد. رشد بسیار سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژي‌هاي نوين و استانداردهاي بين‌المللي بنا نهاده، مديون وفاداري مشترياني است كه مايلند برای پوشش نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوري اطلاعات از شرکت ایمن تک بهره جسته و از خدمات پس از فروش بي قيد و شرط آن بهره مند گردند. هم اکنون شرکت ایمن تک تقریبا در تمامی استانهای کشور دارای نماینده فعال فروش و خدمات پس از فروش میباشد.شرکت ایمن تک یکی از شرکت خصوصی کشور باشد که به طور همزمان در هر سه زمینه ارائه سرور و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، ارائه تجهیزات شبکه و طراحی شبکه های کامپیوتری و نیز ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، در گروه شرکتهای رده یک و دو طبقه بندی شده توسط شورای عالی انفورماتیک کشور قرار گیرد. برنامه ريزي راهبردي، هدف گزاري های بلند مدت و کوتاه مدت و نيز ارزيابي پيوسته عملکرد، از جايگاه بسيار مهمی در ایمن تک برخوردار است.

 

مدیران شرکت ایمن تک همواره شاخصهای عملکرد این شرکت را با شرکتهایی که جزو 20% شرکتهای برتر فعال در صنعت فناوری اطلاعات دنیا هستند مقایسه میکنند. شاید باور اینکه طی سالهای اخیر شاخصهای عملکرد ایمن تک در بسیاری مواقع در حد شرکتهای تراز اول صنعت فناوری اطلاعات دنیا بوده است قدری دشوار باشد.

مدیران ارشد ایمن تک بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان، شرط موفقیت یک سازمان پویا است. ایمن تک هم اكنون از همكاري نیروهای متخصص و مهندس زبده كه علاوه بر دارا بودن مدارك رسمي آكادميك و تجربه كاري، داراي گواهينامه‌هاي تخصصي بين‌المللي از شرکتهای معتبري همچون سيسکو، مايکروسافت و HP مي‌باشند برخوردار است. كادر فني ایمن تک به صورت پيوسته با حضور در دوره‌هاي آموزشي مختلف در داخل و خارج كشور با آخرين دستاوردهاي فناوري اطلاعات در شاخه كاري خود آشنا مي‌شوند. همچنین، جذب تازه فارغ التحصیلان دانشگاه ها همراه با آموزش، پرورش و ایجاد روحیه کار تیمی در آنها یکی دیگر از رسالتهای این شرکت است که بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

سیاستهای شرکت ایمن تک از سال 1388 تغییراتی نموده و رشد بسیار شدید در فروش، اینک جای خود را به افزایش بهره وری داده است. هر چند از نگاه شاخص بهره وری نیز شرکت ایمن تک جایگاه بسیار خوبی در بین شرکتهای موفق دنیا دارد، لیکن بکارگیری تمام و کمال سيستم هايي چون ERP ، EPM و CRM به همراه چندین ابزار مهم دیگر که به طور کامل در ایمن تک عملیاتی شده اند ، امکان بهبود بهره وری را بیش از پیش فراهم نموده است.   ایمن تک معتقد است كه جامعه انفورماتيك كشور تنها در صورت انتقال تكنولوژي به زير مجموعه‌ها مي‌تواند پويايي خود را حفظ نموده و پيشرفت نمايد. اين شركت با توان تخصصي بالا و بهره‌گيري از سالها تجربه انتقال فناوري‌هاي نوين به داخل کشور، تحقيق، توسعه و انتقال فناوري اطلاعات را از مسئوليت‌هاي والای خود دانسته و با برگزاري سمينارها، همايش‌ها و دوره‌هاي آموزشي در رده‌هاي مديريتي و كارشناسي، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان فناوري اطلاعات در كشور باشد.